ПОКРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

   




Національна дитяча гаряча лінія



Науковий олімп «Біологічні дослідження та винахідництво»

Feb 12, 2018
10 лютого 2018 року в м. Краматорськ Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром була проведена ІІІ підсумкова науково-практична конференція учнівської та студентської молоді «Біологічні дослідження та винахідництво»

 Мета -  залучення молоді до науково-дослідної та експериментальної роботи у рамках Всеукраїнських конкурсів: «Юний дослідник», «Винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму», «Юний зоолог і тваринник», «Юний ботанік і рослинник», Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище».    

    Конференція проводилася в 2-а етапи: відбірковий та фінальний протягом січня-лютого для учнів (вихованців, студентів) закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної,  вищої освіти. 157 дослідницьких робіт було надіслано до оргкомітету конкурсу, 115 учасників було запрошено до участі в фіналі учасників Конференції з міст: Краматорська, Маріуполя, Костянтинівки, Добропілля, Дружківки, Часів Яру, Мирнограду, Торецька, Слов’янська, Лиману, Новгородського, Покровська, Білозерська та з районів: Костянтинівський, Мангушський, Слов’янський, Волноваський, Покровський, Лиманський, Добропільський, Великоновосілківський та Мар’їнський.

    Оцінювали конкурс науковці закладів вищої освіти та закладів природоохоронного фонду Донеччини.

    Юні дослідники захищали свої роботи в 7-ми секціях: «Юний дослідник» (для дітей віком 9-12 років), «Юний зоолог та тваринник», «Енергія та середовище», «Юні ботаніки та рослинники» (молодша група), «Юні ботаніки та рослинники» (старша група), «Винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного спрямування» (старша та молодша групи).

 Від Покровського району в заході взяли участь 9 учнів разом з педагогами:

Костенко Кирил, учень 3 класу .та Салтанова Катерина, учениця 5 класу Новоекономічної  ЗОШ I-IIIст., нагороджені грамотами за активну участь на секції «Юний дослідник» ( керівники Костенко В.Л., Салтанова М.В.);

вихованка гуртка «Юні охоронці природи» КПНЗ «РайСЮН», учениця 6 класу Миколаївської ЗОШ – Маркеєва Віолеттана секції «Юні зоологи і тваринники» зайняла IIIмісце( керівник Ставрієцька О.В.);

вихованки гуртка «Географічне краєзнавство» КПНЗ «РайСЮН», учениці Удачненської школиЧарченко Єлизавета та Моісеєва Аліна на секції «Енергія і середовище» посіли III місця (керівник Перова Н.М.);

на секції «Юні ботаніки та рослинники» учениці Миролюбівського НВК та Миколаївської ЗОШ – Андрусик Валентина та Деркунська Анастасія зайняли III місця( керівники Зайцева О.В., Деркунська Н.В.);

Суботіна Ольга, учениця 9 класу Новоекономічної ЗОШ на секції «Юні винахідники та раціоналізатори» зайняла II місце (керівник Калашник Н.І.).

Чарченко Єлизаветі та Моїсеєвій Аліні побажання підкорити «Олімп» Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів «Енергія і середовище», який пройде в м.Київ з 14 по 16 лютого. А кандидатам в члени МАН – Андрусик Валентині та Суботіній Ользі гідно представити наш район на II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук.

Бажаю подальших успіхів юним науковцям і натхнення їхнім наставникам.

Н.С.Рикунова,

директор КПНЗ «райСЮН