ПОКРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

   





Національна дитяча гаряча лінія

Євроінтеграційний портал

НУШ




Олімпіади

РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ В ІІІ ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД                                                      

Предмет

Прізвище, імя учня(учитель)

Клас

ЗЗСО

Місце

Кількість набраних балів

географія

Чарченко Ліза (Перова Н.М.)

 

9

 

Удачненська ЗОШ

 

ІІІ

 

63 б.

(63%)

 

Бичишина Дар’я (Дудка М.О.)

 

11

 

Срібненський НВК

 

-

 

23,5 б.

(31%)

 

біологія

Манько  Даніїл (Костенко В.Л.)

 

8

 

Новоекономічна ЗОШ

 

 

ІІІ

 

29,5 б.

(44%)

трудове навчання

Шишко Олександр (Яцина І.А.)

 

9

 

Новотроїцька ЗОШ

 

 

ІІІ

 

98 б. із 120 максимальних

 

 

Гайдаш Антон

(Яцина І.А.)

 

10

 

Новотроїцька ЗОШ

 

-

 

66 б. із 80 максимальних

 

 

Івченко В’ячеслав (Касьянова С.В.)

11

Гродівська ЗОШ

ІІІ

101 б. із 120 максимальних

 

Кузема Едуард (Стельмаш Р.О.)

 

11

 

Лисівська ЗОШ

 

-

 

67 б. із 120 максимальних

 

 

Трубіна Валерія (Сладких С.О.)

 

9

 

Удачненська ЗОШ

 

-

 

69.6 із 120 максимальних

 

 

Григор Аліна (Сладких С.О.)

 

11

 

Удачненська ЗОШ

 

-

 

68.4 б. із 120 максимальних

 

 

 

 

Протоколи результатів перевірки  робіт учасників ІІ (районного) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад :      історія,    географія,  фізика,  біологія, українська мова англійська моваправознавствоінформаційні технології,                 трудове навчання(дівчата),                 трудове навчання(хлопці) ,  математика 4 класматематика.     Під час оцінювання учнівських робіт члени журі керувалися Правилами проведення І, ІІ. ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів  у Донецькій області (стор.11. Розділ V п.4)

 

 

Наказ КУ РМК Покровської районної ради №43 від 26.10.2018р. " Про проведення ІІ туру Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 навчальному році" Завантажити

 

Наказ ВО Покровської районної адміністрації №230 від 26.10.2018 р. "Про проведення ІІ туру  Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 навчальному році". Завантажити

 

 

 

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ  ОЛІМПІАД 2017-2018 н.р.

 

Аналіз  результатів олімпіади за 2017-2018н.р. Завантажити презентацію.

 

Протокол результатів перевірки робіт учасників  ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади із зарубіжної  літератури  11 клас(вибірково)

 

 Протокол результатів перевірки робіт учасників  ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  з географії 8 клас (вибірково)

 

СКАНОВАНІ ПРОТОКОЛИ ПЕРЕВІРКИ УЧНІВСЬКИХ РОБІТ

Електронні протоколи

 

До участі у ІІІ (обласному) етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018н.р.  запрошені  учні   

№ з/п

Предмет

Назва школи

П.І. учня

клас

 

1

географія

Удачненська ЗОШ І-ІІІ ст

Чарченко Єлизавета

8

2

 

Малинівський НВК

Семенюк  Богдан

8

3

зарубіжна література

Піщанський НВК

Єрьома Альона

11

 

трудове навчання

4

обслуговуюча праця

Удачненська ЗОШ І-ІІІ ст

Григор Аліна

10

5

 

Удачненська ЗОШ І-ІІІ ст

Приймак Любов

11

6

 

Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ст.

Жлоба Марія

10

 

технічна праця

 

 

 

7

 

Сонцівський  НВК

Косюк Микола

9

8

 

Лисівська ЗОШ І-ІІІ ст.

НестеренкоРоман

11