СПОРТ ДЛЯ ВСІХ

Nov 26, 2018
Педагоги змагаються

24.11.2018 року на базі Лисівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшла районна спартакіада вчителів. Прибули команди із 11 закладів освіти району.                                               Педагоги змагались в таких видах спорту: волейбол, настільний теніс, стрільба з пневматичної гвинтівки, дартс, шашки.

За результатами ІІІ місце посіла команда Лисівської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце виборола команда Новоекономічної ЗОШ І-ІІІ ступенів, І місце та кубок отримала команда Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Педагоги району отримали дипломи та нагороджені медалями за зайняті призові місця, голова районного комітету профспілки  працівників освіти Климова О.О. надала грошові премії учасникам-переможцям змагань з кожного виду спорту.