Збережи пам'ять. Збережи правду.
Пам’ятну дату відзначено під гаслом «Збережи пам’ять. Збережи правду». Під час підготовки та проведення широко використано інформаційні матеріали Українського інституту національної пам’яті до 87-х роковин Голодомору 1932-1933 років.
Здобувачі освіти та педагоги району взяли участь в заходах з упорядкування та покладанні квітів до місць поховань, пам’ятників, пам’ятних знаків жертвам Голодомору 1932 - 1933 років в України на територіях Удачненської ЗОШ І-ІІІст. (сел.Удачне), сел. Новоекономічне, сел. Гродівка, с. Даченське, с. Піщане.
У закладах освіти проведено уроки пам’яті та години спілкування з переглядом відеопрезентацій, документальних фільмів, тематичних відеоматеріалів «Розірване кільце життя», «Скорботна пам’ять поколінь», «Голодомор: Україна пам’ятає, світ визнає».
З учнями початкової ланки проведено ранкові зустрічі та виховні години з елементами практичних робіт по виготовленню квітки незабудьки «У пам’ять жертвам Голодомору».
Учні середньої ланки взяли участь в усних журналах «Пам’ять про скорботні 1932 – 1933 роки», «Голодомор мовою фактів».
Старшокласники стали учасниками круглого столу «Втрачене дитинство».
У закладах загальної середньої освіти пройшли тематичні уроки: «Не дамо згасити свічку пам’яті», «Чорний рік української історії».
Учні переглянули короткометражні фільми, презентації та кадри хроніки документальних фільмів, ознайомилися з роботою у мобільному додатку Track Holodomor History.
28 листопада здобувачі освіти та педагоги району долучилися до загальноукраїнської акції «Запали свічку». Хвилиною мовчання вшанували пам’яті жертв голодоморів.
Районним будинком дитячої творчості ініційовано проведення відеочеленджу «Запали свічку». В акції (соціальна мережа «Фейсбук») взяли участь 70 школярів району з 14-и закладів освіти (Гродівська, Лисівська, Миколаївська, Новоекономічна, Новотроїцька та Удачненська ЗОШ, Гришинський, Сонцівський, Миролюбівський, Михайлівський, Петрівський, Піщанський, Срібненський та Малинівський НВК).
У закладах освіти оформлено тематичні стенди «Стоїть в скорботі мати-Україна», у бібліотеках підготовлено тематичні виставки художньої літератури «Дзвони скорботи».
Інформацію про соціальну інформаційну кампанію та про проведену роботу в закладах освіти до 87-х роковин Голодомору-геноциду розміщено на сайтах закладів освіти та в соціальній мережі «Фейсбук».
Заходи проведено з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CОV-2.