Красноармійський район. Методичний кабінет відділу освіти Красноармійської РДА

   




Національна дитяча гаряча лінія

Євроінтеграційний портал

НУШ


Новий навчальний рік стартував

01.09.2016
Сьогодні за парти в 17 навчальних закладах освіти району сіло близько 2 тис. школярів, в учнівську родину влилося 215 першокласників.

Свята в навчальних закладах пройшли урочисто, в святково прикрашених школах та шкільних подвір’ях, з тематичним музичним оформленням, використанням державної символіки України.

Були присутні численні гості: сільські та селищні голови, керівники місцевих господарств, представники райради, райдержадміністрації, відділу освіти, профспілки працівників освіти і науки, депутатського корпусу місцевого та районного рівня, представники Покровсько-Селидівського об’єднаного військового комісаріату, воїни Збройних Сил України, представники хокейного клубу «Донбас».

Гришинський навчально-виховний комплекс та Гродівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів визначено опорними. Це будуть зразкові навчальні заклади європейського рівня. Учнів Гришинського НВК вітали з початком навчального року Вілінський Є.С. – перший заступник голови Донецької облдержадміністрації, Шишко А.В. – голова Красноармійської райдержадміністрації, Радченко Т.М. – заступник голови райдержадміністрації, Лозінська В.В. – начальник відділу освіти.

Всі першокласники отримали подарунки – ранці з шкільним приладдям від центру підтримки сім’ї та молоді м.Покровська (при підтримці Червоного Хреста та ЮНІСЕФ) та хокейного клубу «Донбас». В Малинівському НВК та Новоекономічній школі подарунки були вручені представниками клубу. А першокласники Новотроїцької школи отримали ранці ще й від військових ЗСУ.

Учні Новоєлизаветівської ЗОШ від сільського голови в подарунок отримали м’ячі; першокласники Срібненського НВК від місцевого підприємця Капітана Г.І. – солодощі та іграшки, від Черненка І.А. сім’ї першокласників отримали матеріальну допомогу. Представники агрофірми «Єдність» для Малинівського НВК подарували комплекти меблів для кабінетів іноземної мови та інформатики.

Деякі заклади з привітаннями відвідали представники настоятелів місцевих православних храмів.

Кожний навчальний заклад у проведенні свята мав свою «родзинку»,  були представлені національні обереги та символи (вручалися підкови «на щастя», батьки благословляли дітей житом-пшеницею, першокласники проходили під вишитими рушниками). В більшості закладів відбулися флеш-моби, виступи колективів художньої самодіяльності.

Було покладено квіти до обелісків героям Другої світової війни. Учнями Удачненської та Лисівської шкіл – до пам’ятників Т.Г.Шевченку.